Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
6 ir II g klasių išvyka į Vilnių PDF Spausdinti

20191024_130903

Spalio  24 d.  Butrimonių gimnazijos 6 ir II g klasių  mokiniai buvo išvykę į Vilnių ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Sėkmingos klaidos - eksperimentai laboratorijoje“ bei pramogavo „Skyparke“.  

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos moksleiviai domėjosi Trakų pilimi ir iliuzijų menu PDF Spausdinti

20191025_092252

Butrimonių gimnazijos 7-8 ir I g klasių moksleiviai, lydimi klasių vadovių Dalios Adžgauskienės, Renatos Balčiūnienės ir Vilmos Mielaikienės, spalio pabaigoje lankėsi Trakuose ir Vilniuje, dalyvavo edukacijose iš Kultūros paso programos.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos 2 klasės mokiniai - projekto ,,Olimpinis mėnuo“ dalyviai PDF Spausdinti

 

20191007_094930

Rugsėjo 30 dieną startavo projektas ,,Olimpinis mėnuo“, kurį organizavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos švietimo, sporto ir mokslo ministerija bei Lietuvos sveikatos apsaugos ministerija. Jo tikslas - daugiau dėmesio skirti fiziniam mokinių aktyvumui, sveikai mitybai, vaikų gerovei ir draugystei bei veikloms, kuriomis galime pakeisti „ekrano laiką“.

Skaityti daugiau...
 
Rudenėlio šventė darželyje PDF Spausdinti
20191023_111009
Skaitykite renginio aprašymą spausdami čia
Skaityti daugiau...
 
Integruota muzikos ir pilietiškumo pamoka - roko operos ,,Priesaika“ peržiūra Birštone PDF Spausdinti
Integruota muzikos ir pilietiškumo pamoka - roko operos ,,Priesaika“ peržiūra Birštone
Saulėtą spalio 24 d. popietę Butrimonių gimnazijos 7 ir I g klasių mokiniai vyko į Birštoną. Išvykos tikslas - roko operos ,,Priesaika“ peržiūra Birštono kultūros centre (pasinaudojome Kultūros paso programa). Operą atliko roko grupė ,,Thundertale“, solistai Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas, Sandra Lebrikaitė.
„Priesaika“ - tai kūrinys apie tikrus žmones, jų gyvenimą, likimus, apie tai, kas dovanojo mums laisvę ir Tėvynės nepriklausomybę. Pagrindinė kūrinio tema – priesaika - ryžto, ištikimybės, kovos ir pasiaukojimo simbolis. Ją davęs partizanas negalėdavo pasiduoti į nelaisvę su ginklu rankoje, sava valia pasitraukti iš kovos. Mokytojas, kunigas, studentas, ryšininkė - šie personažai iš naujo leido pažinti partizanus, kurie nuoširdžiai tikėjo, jog jų kova nebus beprasmė.
Roko muzikantai ir operos solistai papasakojo dramatišką istoriją apie partizanus, kurie pokario metais paliko gimtuosius namus ir pasitraukė į mišką, kad ten slapstydamiesi galėtų kovoti už Tėvynės laisvę. Jie taip pat mylėjo, buvo jautrūs skausmui ir liūdesiui, buvo kupini vilties, bet nuo kitų skyrėsi tuo, kad turėjo savo gyvenime ypač kilnų tikslą. Šis jausmingas pasakojimas dar kartą priminė, kad turime ilgą, kupiną pavojų, nepamirštamą istoriją, už kurią sumokėta gyvybės kaina. Jaudinanti muzika palietė kiekvieno žiūrovo širdį, todėl po kiekvienos nuskambėjusios baladės aidėjo plojimai.
Po pasirodymo atlikėjai mielai bendravo, fotografavosi su mokiniais. O Liudas Mikalauskas kvietė jaunimą rūpintis Lietuva taip, kaip ji rūpėjo pokariu gyvenusiems žmonėms. Tai buvo puiki, jausminga muzikos ir pilietiškumo pamoka. Po koncerto lydimi mokytojų: Neringos Valvonienės, Vilmos Mielaikienės bei Dalios Adžgauskienės mokiniai pasivaikščiojo Nemuno pakrante bei gražiai sutvarkytais parkų takais, išbandė gausybę treniruoklių.

20191024_160107

Saulėtą spalio 24 d. popietę Butrimonių gimnazijos 7 ir I g klasių mokiniai vyko į Birštoną. Išvykos tikslas - roko operos ,,Priesaika“ peržiūra Birštono kultūros centre (pasinaudojome Kultūros paso programa).

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC