Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1562319
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių ir Simno gimnazijos mokinių, lankančių NVŠ informacinių technologijų programas, draugiškas susitikimas
20120405_182156
Gruodžio 6 dieną Butrimonių gimnazijos NVŠ informacinių technologijų programos dalyviai, trečios klasės mokiniai, sėdo į autobusą ir išvyko į Simno gimnaziją išbandyti VEX IQ robotus. Atvykusius mokinius pasitiko Simno gimnazijos mokiniai su mokytoja Danute Česyniene. Šios gimnazijos mokiniai NVŠ informacinių technologijų programos metu dirba su VEX IQ robotais, kadangi mūsų mokykla dar robotų neturi, labai norėjome išbandyti naujas veiklas.

Nekantravome kuo greičiau pradėti, viliojo pažintis su robotais. Mokytoja Danutė pirmiausia pademonstravo jos mokinių sukurtus robotus ir patarė,  kaip pradėti konstruoti. Simno gimnazijos mokiniai jau patyrę robotų statytojai, todėl jie draugiškai konsultavo ir padėjo butrimoniškiams -  juk kiekvienas norėjo sukonstruoti savo robotą. Užvirė darbas, abiejų gimnazijų mokiniai draugiškai dirbo, o mokytojos džiaugėsi gražiu bendradarbiavimu. Gerai padirbėję pertraukėlės metu pasistiprinome  saldainiais, mandarinais ir sausainiais, pažiūrėjome filmuką, kaip Simno gimnazijos moksleiviai dalyvavo Lietuvos VEX IQ robotų varžybose, kur iškovojo pirmą ir trečią vietas. Pasimokę valdyti robotus, nusprendėme surengti VEX IQ robotų varžybas. Sekėsi visai neblogai. Čempionu tapo Pijus Sakalauskas, jam  geriausiai pavyko valdyti robotą.  Draugišką susitikimą vainikavo diplomų ir padėkų įteikimas. Nusifotografavę su naujais savo draugais,  dėkojome mokytojai Danutei ir jos mokiniams už puikiai praleistą laiką.  Į namus grįžome  geros nuotaikos ir kupini įspūdžių.


Butrimonių gimnazijos informacinių technologijų  mokytoja Jonė Poliakienė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC