Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Renginys „Pažink Dzūkijos kelius ir statinius“

 

Gruodžio 10 d. gimnazijos II g klasės mokinių komanda: Gabrielė, Egidija, Dovydas ir Gertautas dalyvavo Jaunojo kelininko dienos renginyje „Pažink Dzūkijos kelius ir statinius“ Alytuje įmonėje UAB „Alkesta“.
Tai pirmą kartą UAB „Alkesta“ ir Kauno technikos kolegijos Kelių inžinerijos studijų programos organizuotas edukacinis-pramoginis renginys, suburiantis Alytaus miesto bei rajono mokyklų 10-12 klasių mokinius iššūkiui, siūlančiam susipažinti su kelių tiesybos įdomybėmis. Devynios komandos iš Alytaus miesto ir rajono gimnazijų dalyvavo protų mūšyje, statė svajonių tiltą, atpažino uolienas, kurios naudojamos kelių ir statinių statyboje bei dalyvavo virtualiose lenktynėse automobilio simuliatoriumi.  Kol mokiniai atliko užduotis, jas atlydėję mokytojai dalyvavo seminare „Asmens duomenų apsauga mokykloje“. Renginio pabaigoje visiems dalyviams buvo įteiktos Kauno technikos kolegijos ir UAB „Alkestos“ padėkos, o trijų prizinių vietų laimėtojams – diplomai ir atminimo dovanos. Komisijai suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, jog Butrimonių gimnazijos komandai atiteko pirmoji vieta ir bilietai į pramogų parką „Tarzanija“. Visi dalyviai džiaugėsi įdomiu ir naudingu renginiu, kuriame daugiau sužinojo apie kelininko profesiją, praplėtė akiratį apie Dzūkijos kelius, aikštes ir tiltus bei jų statybą. Po renginio visi vaišinosi picomis ir kitais užkandžiais.

20191210_125154

Gruodžio 10 d. gimnazijos II g klasės mokinių komanda: Gabrielė, Egidija, Dovydas ir Gertautas dalyvavo Jaunojo kelininko dienos renginyje „Pažink Dzūkijos kelius ir statinius“ Alytuje įmonėje UAB „Alkesta“.

Tai pirmą kartą UAB „Alkesta“ ir Kauno technikos kolegijos Kelių inžinerijos studijų programos organizuotas edukacinis-pramoginis renginys, suburiantis Alytaus miesto bei rajono mokyklų 10-12 klasių mokinius iššūkiui, siūlančiam susipažinti su kelių tiesybos įdomybėmis. Devynios komandos iš Alytaus miesto ir rajono gimnazijų dalyvavo protų mūšyje, statė svajonių tiltą, atpažino uolienas, kurios naudojamos kelių ir statinių statyboje bei dalyvavo virtualiose lenktynėse automobilio simuliatoriumi.  Kol mokiniai atliko užduotis, jas atlydėję mokytojai dalyvavo seminare „Asmens duomenų apsauga mokykloje“. Renginio pabaigoje visiems dalyviams buvo įteiktos Kauno technikos kolegijos ir UAB „Alkestos“ padėkos, o trijų prizinių vietų laimėtojams – diplomai ir atminimo dovanos. Komisijai suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, jog Butrimonių gimnazijos komandai atiteko pirmoji vieta ir bilietai į pramogų parką „Tarzanija“. Visi dalyviai džiaugėsi įdomiu ir naudingu renginiu, kuriame daugiau sužinojo apie kelininko profesiją, praplėtė akiratį apie Dzūkijos kelius, aikštes ir tiltus bei jų statybą. Po renginio visi vaišinosi picomis ir kitais užkandžiais.

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC